אודות

חן ניניו שירותים וטרינרים

בני האדם ובעלי החיים חולקים לא מעט אזורי מחייה משותפים

שכונות מגורים, מפעלים ועד שטחים חקלאיים.
בין אם מדובר בחיות בר ובין אם בח יות מבויתות שברחו מביתן, אבדו או ננטשו- סיטואציה כזו מחייבת טיפול מיידי ואחראי .

במצבים מסויימים, חיות משוטטות עשויות לגרום נזק ולהוות סכנה ממשית לבני אדם, מצבים אלה דורשים פעולות חילוץ ולכידה, וכדי שיביא לתוצאה האולטימטיבית לכל הגורמים - צריך שיבוצעו ע"י גורם מומחה עם אהבה לחי ולטבע, אחראי, בעל כל הכישורים והרישיונות הנדרשים.

במקרים בהם נדרשים חילוץ, לכידה ו/או טיפול, החיה תהיה במצב מפוחד, לחוץ ואף בכוננות תקיפה - מה שמחייב גישה לבעלי החיים, היכרות וניסיון רבי שנים.

שמי חן ניניו אני בן 38 מטבריה, יש לי "אמבולנס וטרינרי" שעובד 24/7 שמטרתו היא עזרה לבעלי חיים.

מאז שאני זוכר את עצמי הייתה לי אהבה מיוחדת מאוד לבעלי חיים, ומילדות אני מגדל ומטפל במסירות במגוון בעלי חיים וזוחלים, תמיד ידעתי שזה הכיוון שלי להתפתחות אישית ומקצועית.

העבודה עם בעלי החיים מהווה עבורי מקלט, מקום של שקט ומרגוע, את עבודה עם בעלי החיים אני עושה באהבה גדולה ומהלב והכי טוב שאני יכול. 8

עם סיום השירות הצבאי בחרתי ללמוד לימודי טכנאים/ אחים וטרינרים במכללת "מגן דוד ירוק" ולאחר מכן למדתי השלמתי עוד שלוש שנים במכללת "תל חי" כדי לקבל הסמכה מקצועית של ״הנדסאי וטרינרי״, ולאורך כל השנים אני ממשיך ללמוד ולהרחיב את הידע שלי בקורסים והשתלמויות בנושאים הקשורים בטיפול והצלת חיות.

את כל חיי אני מקדיש ואקדיש כדי להתפתח ולהכיר את בעלי החיים מקרוב, ללמוד ולהכיר את שפת הגוף שלהם, הסימנים והצלילים שהם משדרים וכל זה במטרה לתת את הטיפול הכי ידידותי ומכבד לבעלי החיים כשאני מגיע לטפל בהם.

"אמבולנס וטרינרי"

פרויקט אישי הומניטרי התנדבותי שהקמתי יחד עם מספר וטרינרים וחברים אוהבי חיות שמטרתו לתת שירות רפואי 24/7 בעזרת רכב נייד שיכול להגיע לכל נקודה ולתת מענה מיידי ומציל חיים במקרים בהם מעורבים בעלי חיים: בפציעה, מחלה או התעללות ולהגיש טיפול ראשוני מקצועי בכל האמצעים שיש בידי ואם נדרש אז הובלה למרפאה וטרינרית להמשך טיפול.

השירות הרפואי, הטיפול והובלת בעלי החיים אני עושה בהתנדבות בהתנדבות ללא מטרות רווח וכל ההכנסות הולכות לקניית ציוד חדיש ומתקדם, לתרופות, ולמכשור רפואי מתאים.

לשאלות צור איתי קשר

זמין עבורך במרחק שיחה

התקשר עכשיו בלחיצת כפתור:

חן ניניו 050-7222-422

× ? חייבים עזרה
Skip to content