חילוץ חתולים

טובת החתול לפני הכל

חילוץ חתולים

בין אם מדובר בשעות הבוקר או בשעות הלילה המאוחרות שירות חילוץ החתולים שלי עומד לשירותכם 24/7.

חילוץ חתולים מתחת למנוע רכב פרטי

אתם יכולים להיות רגועים ובטוחים שיש לי את הידע, הניסיון והכלים המקצועיים הנדרשים כדי לחלץ את החתול בדרך המהירה והידידותית ביותר עבורו, והבטחה אישית כי לא יקרה שום דבר לחתולים במסגרת החילוץ.

חתולים פעילים בעיקר בלילה ולכן ניתן לראות אותם במקומות שונים בשעות ערב או הלילה כמו על העצים או על גגות בתים, חתולי הרחוב נמצאים במירוץ אחר מזון ובמציאת מקום בטוח לשהות בו, במיוחד בחודשי החורף כאשר הטמפרטורות יורדות ונעשה קריר, החתולים מחפשים מקום מוגן להעביר בו את הלילה.

המקום הפופולרי בו הם בוחרים להיות הוא מנוע המכונית של בני האדם. מקומות נוספים שאפשר למצוא חתולים במצוקה הם: צמרות עצים, גגות של בתים, צינורות ביוב חשופים ואפילו בבית שלנו החתול יכול להיכנס למצבים לא נעימים כמו להדבק למלכודת דבק.

אם שמעתם או ראיתם חתול שתקוע על עץ בגינה, גג גבוה בשכונה, בחנייה בתוך מכסה מנוע, או מצאתם ברחוב חתול שסובל מתת תזונה, מומלץ לא לקחת סיכונים מיותרים ולהזמין את שירות החילוץ שלי.

אני מחלץ בעלי חיים למעלה משני עשורים, במסירות, חום ואהבה לחיות ובהתחייבות להגיע במהירות לכל פנייה על מנת להגדיל את הסיכויים שהחתול יצא ללא כל פגע.

חילוץ והמשך טיפול בגור חתולים
תעודת הכשרה לחילוץ בעלי חיים

כמחלץ חתולים מורשה ומקצועי, אני משתמש בציוד מיוחד לחילוץ חתולים, ציוד שמספק לנו ולחתול את התוצאות הטובות ביותר ומבטיח לנו שהחתול לא יפגע במהלך ניסיון החילוץ.

כמו כן ברשותי אמבולנס וטרינרי שמספק לי כלים חיוניים להגיש עזרה ראשונה בשטח לחתול, ולפנות אותו לטיפול במרפאה וטרינרית איתה אני עובד להמשך בדיקה וטיפול מקצועי ע״י וטרינר מסומך.

שירותים וטרינרים נוספים

לשאלות צור איתי קשר

זמין עבורך במרחק שיחה

התקשר עכשיו בלחיצת כפתור:

חן ניניו 050-7222-422

× ? חייבים עזרה
Skip to content