חילוץ כלבים

טובת הכלב לפני הכל

חילוץ כלבים

בין אם מדובר בשעות הבוקר או בשעות הלילה המאוחרות שירות חילוץ החתולים שלי עומד לשירותכם 24/7.

מספק שירותי חילוץ כלבים מקצועי למעלה משני עשורים וזמין עבורכם 24/7

אתם יכולים להיות רגועים ובטוחים שיש לי את הידע, הניסיון והכלים מקצועיים הנדרשים כדי לחלץ כל כלב בדרך המהירה, רגוע וידידותית ביותר עבורו, והבטחה אישית מתוך כבוד ואהבה לכלבים שלא יקרה שום דבר במהלך החילוץ.

כלבים לא מייללים סתם, אם יצא לכם לשמוע במהלך צעידה או טיול רגלי יללות של כלב ולא הבנתם מהיכן הן מגיעות, ייתכן כי מדובר בכלב בוגר או גור כלבים שנקלע למצוקה, נתפס בגדר או נקלע לבור ואיננו יכול למצוא את הדרך לצאת ממנו. במצב הזה חשוב מאוד לא להסתכן ולפעול לבד אלא להעזר בשירותי איש מקצועה מנוסה - מחלץ כלבים מקצועי ובעל ניסיון רב יסייע להציל את חיי הכלב.

אני מספק שירותי חילוץ כלבים מקצועי למעלה משני עשורים וזמין עבורכם 24/7. כמחלץ כלבים מקצועי ובעל ניסיון, כבוד ואהבה לכלבים ומתוך המחשבה על טובת הכלב לפני הכל, לעולם לא אבחר לעשות מעשה לפני שאדע מה הבעיה שאיתה הכלב ואני מתמודדים ומה הפתרון המתאים. תפקידי לאתר את הכלב בשטח, לגשת בזהירות ולזהות את הבעיה שגורמת לכלב להיות במצוקה ועשויה במקרים רבים גם לגרום לו לפציעות וכאבים ורק אז לגשת לפתרון הבעיה.

כלב פצוע כמו כל חיה פצועה יכול להיות מסוכן לבני האדם ולמחלצים, לכן חילוץ כלבים פצועים חייב להיעשות בזהירות ובמיומנות רבה, חילוץ כלבים כולל לעיתים חילוץ כלבים שחולים במחלות שעשויות להימצא אצל כלבי רחוב והאדם הפשוט אינו יודע לזהות אותן ולכן חשוב ביותר להסתייע בשירות של מחלץ כלבים מקצועי.

טובת הכלב לפני הכל, אתם יכולים להיות רגועים ובטוחים
אמבולנס וטרינרי 24/7

כמחלץ כלבים מקצועי אני משתמש בציוד מיוחד לחילוץ כלבים, ציוד שמספק לי ולכלב את התוצאות הטובות ביותר ומבטיח שהכלב לא יפגע במהלך ניסיון החילוץ.

כמו כן ברשותי אמבולנס וטרינרי המספק כלים חיוניים להגשת עזרה ראשונה בשטח לכלב, ובמידת הצורך פינוי לטיפול במרפאה וטרינרית להמשך בדיקה מקצועית ע״י וטרינר מסומך להמשך טיפול.

שירותי וטרינריה נוספים

לשאלות צור איתי קשר

זמין עבורך במרחק שיחה

התקשר עכשיו בלחיצת כפתור:

חן ניניו 050-7222-422

× ? חייבים עזרה
Skip to content